Šaldytuvas Liebherr CNsfc 5023 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNsfc 5023 kaina
LIEBHERR CNsfc 5023 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
869.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
869.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CNsfc 5023Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
879.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldytuvas Liebherr CNsfc 5023Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
905.37 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803126973 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 153kwh |
| Bendra talpa | 280l |
| Šaldytuvo talpa | 177l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -20ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 165.5cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 63kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos; 3 lentynos durelėse; 2 šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | less frost |
| Rodyti daugiau | |



























