Šaldytuvas Liebherr CTele 2931 kaina
Šaldytuvas Liebherr CTele 2931 kaina
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Liebherr CTele 2931Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
530.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr CTele 2931Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € Daugiau |
|
540.62 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr, SmartFrost, 270 L, aukštis 158 cm, sidabro spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
569.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
569.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CTele 2931Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
485.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
485.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR CTele 2931 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
505.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
505.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Liebherr CTele2931 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.69 eur/mėn |
|
506.93 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Liebherr CTele 2931Yra sandėlyje. |
|
517.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
517.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LIEBHERR CTele 2931 Šaldytuvas su šaldikliu viršujeDaugiau |
|
529.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
529.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr CTele 2931Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
530.23 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
530.23 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Liebherr CTele 2931Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
530.23 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Liebherr CTele 2931Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
530.23 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Liebherr CTele 2931Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € Daugiau |
|
540.62 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr, SmartFrost, 270 L, aukštis 158 cm, sidabro spalvos - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
569.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
569.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Liebherr Lodówka Liebherr CTele 2931 Lodówka z zamrażarką na g&oac.. |
|
696.47 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803145516 |
| Gamintojo kodas | ctele 2931 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 190kwh |
| Bendra talpa | 271l |
| Šaldytuvo talpa | 219l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 2.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 157.1cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 51kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | nerūdijančio plieno spalvos durelės, sidabrinės spalvos korpusas; glassline stiklinės lentynos; plastikinės durelių lentynos; kiaušinių dėklas (12 vnt.); ledukų forma; keičiama durų kryptis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |




























