Šaldytuvas Liebherr ICNd 5603 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNd 5603 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure ICNd 5603Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
1409.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LIEBHERR ICNd 5603 Built-in Šaldytuvas-Šaldiklis with BioFresh and NoFrost |
|
1419.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1419.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5603 Pure NoFrostYra sandėlyje. |
|
1306.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1306.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LIEBHERR ICNd 5603 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1306.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1306.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Liebherr ICNd5603 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 134.29 eur/mėn |
|
1342.92 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5603Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1342.92 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1342.92 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure ICNd 5603Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
1409.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNd 5603Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1409.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1409.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure ICNd 5603Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1599 € |
|
1409.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LIEBHERR ICNd 5603 Built-in Šaldytuvas-Šaldiklis with BioFresh and NoFrost |
|
1419.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1419.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803137375 |
| Gamintojo kodas | icnd 5603 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 180kwh |
| Bendra talpa | 284l |
| Šaldytuvo talpa | 215l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, biofresh |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 193.8cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 64.3kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

































