Televizorius LG OLED83C41LA kaina
Televizorius LG OLED83C41LA kaina
83 colių LG OLED OLED83C41LA | išmanusis Televizorius | webOS 24 | 4K UHD |
|
2299.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2299.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
LG 83" 4K OLED evo AI C4 OLED83C4 išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 73.86 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
2659.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 15:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806091929112 |
| Plotis | 185.1 |
| Aukštis | 106.2 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 41.6 |
| Gylis | 5.5 |
| Ekrano įstrižainė | 83 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | α9 AI Procesors 4K Gen7 |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 3 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | OLED83C41LA |
| Garso sistema | AI Sound Pro |
| WiFi sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 150 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 27.9 |
| Aukštis su stovu | 109.2 |
| Svoris be stovo | 32.3 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/C/S2 /T2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 400 x 400 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| DLNA | - |
| Serija | OLED evo |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 283 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 76-85" |
| Rodyti daugiau | |

















































