Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 Gen 3
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 Gen 3
Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock - Dockingstation - Thunderbolt 4 - .. |
|
292.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
292.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
LENOVO THINKPAD L13 G3 Gen 3 i5 1235U, 8GB, 256GB SSD, M.2, 13.3" 1920 x 1200, W..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
555.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 14:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0196380756948 |
| Ilgis | 305 |
| Plotis | 218 |
| Aukštis | 17.3 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.26 |
| Ekrano įstrižainė | 13.3 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-1235U |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 1.3 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 (SO-DIMM) |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Garso plokštės modelis | Realtek ALC3287 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 46 |
| Ekrano tipas | TFT IPS |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 8 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | Smart Card |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Intel AX201 11ax, 2x2 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | 21B30016PB PL |
| Serija | Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Rodyti daugiau | |








































