Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L13
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad L13
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Juodas | 13.3 " | IPS | WU..Daugiau |
|
1197.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1197.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Laptop computer Lenovo ThinkPad L13 G6 (Intel) 13.3" WUXG..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1590.0 € |
|
1222.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel Black 13.3 " IPS WUXGA ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1279.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 4 G4 AMD Ryzen 5 PRO 7530U 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad L13 G4 Ryzen 5 PRO 7530U / 16 GB / 512 GB / W11 Pr..Daugiau |
|
1144.18 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels..Daugiau |
|
1170.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1174.97 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1180.81 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Juoda | 13,3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 taškų ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1185.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1185.55 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1185.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1185.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel, Intel Core Ultra 5 225U (Ma.. |
|
1186.72 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1190.42 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1191.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1191.14 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 G6 13.3 FHD+ IPS 225U 16GB 512SSD NOR W11Pro 21R5003AMX neši..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 119.11 eur/mėn Daugiau |
|
1191.14 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Juodas | 13.3 " | IPS | WU..Daugiau |
|
1197.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1197.19 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1198.35 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 13.3 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P.. |
|
1199.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1199.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels..Daugiau |
|
1202.68 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1202.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1202.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 13.3 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
1203.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1204.16 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 21R5003AMX 13.3" WUXGA IPS i5-225U.. |
|
1211.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1222.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Nešiojamas kompiuteris Laptop computer Lenovo ThinkPad L13 G6 (Intel) 13.3" WUXG..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1590.0 € |
|
1222.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1225.25 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1225.25 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Juoda | 13,3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 taškų ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1232.97 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1232.97 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 13.3 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 P.. |
|
1244.89 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1248.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1248.96 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 Gen 6 21RD - Flip-Design - AMD Ryzen 5 Pro 215 / 3.2 ..Daugiau |
|
1263.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1263.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel Black 13.3 " IPS WUXGA ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1279.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel | Black | 13.3 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels.. |
|
1279.80 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Laptop Lenovo ThinkPad L13 Gen 6, Intel Core Ultra 5 225U, 16GB RAM, 512GB SSD, ..Daugiau |
|
1280.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
1280.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 G6 Ryzen 5 PRO 215 / 16 GB / 5..Daugiau |
|
1287.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad L13 G6 Intel 13.3 col. Juodas |
|
1512.48 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0198153758128 |
| Ilgis | 218 |
| Plotis | 305 |
| Aukštis | 17.23 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.31 |
| Ekrano įstrižainė | 13.3 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-1335U |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus dažnis | 3.40 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | HD |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Baterijos technologija | LiPo |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Baterijos talpa | 383.3 |
| Ekrano tipas | TFT IPS |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | WiFi 802.11 ax |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Modelis | L13 Gen 4 |
| Serija | Lenovo ThinkPad |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel HD Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Rodyti daugiau | |















































































