Hoover MBC 500 UV kaina
Hoover MBC 500 UV kaina
Dulkių siurblys Hoover MBC500UV 011 |
|
114.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
114.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Rankinis dulių siurblys Hoover MBC500 500 W |
|
143.90 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
143.90 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8016361898103 |
| Tipas | rankiniai dulkių siurbliai, belaidžiai dulkių siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 500w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | - |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 26.5cm |
| Gylis | 34cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 1 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Veikimo spindulys | 5m |
| Laido ilgis | -m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |




















































