Hoover BR20011 kaina
Hoover BR20011 kaina
Dulkių siurblys HOOVER BR71_BR20011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € |
|
72.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Hoover BR71_BR20 011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
85.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Hoover Breeze BR71 BR20011, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
136.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys HOOVER BR71_BR20011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € |
|
72.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Hoover BR71_BR20 011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.9 € |
|
85.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys HOOVER BR71_BR20 011 |
|
86.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
86.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys HOOVER BR71_BR20 011 |
|
87.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
87.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hoover BR71 BR20011 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.61 eur/mėn |
|
87.66 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
87.66 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover BR71_BR20011Yra sandėlyje. |
|
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover Breeze BR71 BR20011, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
136.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8016361926677 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 42cm |
| Gylis | 29cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | grindų valymo antgalis, antgalis dulkėms, antgalis plyšiams, universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Kita informacija | vieno ciklono technologija; integruotas priedų laikymas; patogi rankena |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | epa |
| Konstrukcija | 2 ratukai |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





































