Hoover BR 71 30011 kaina
Hoover BR 71 30011 kaina
Hoover BR71_BR30011 Breeze Luxor Black dulkių siurblys |
|
79.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
79.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-08 17:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8016361926684 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 41.2cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 4.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2l |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | epa |
| Konstrukcija | ergonomiškas korpusas, dideli ratukai |
| Laido ilgis | 5m |
| Rodyti daugiau | |




























