Hoover HP210P kaina
Hoover HP210P kaina
Hoover Vacuum Cleaner HP210P 011 HP2 Turbo Move Bagless Power 800 W Dust cap..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cikloninis dulkių siurblys HOOVER HP210P 011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
119.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
119.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover HP210P 011, 800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 166.9 € |
|
119.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
119.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hoover HP210P 011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.0 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
103.94 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
105.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
105.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
105.45 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
105.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
105.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
105.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Hoover HP210P 011 Vacuum Cleaner, Bagless, 800 W Power, 2.5 L Tank, 10 m Reach, .. |
|
107.44 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
107.46 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
107.46 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
109.08 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
109.08 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Hoover HP210P 011 Vacuum cleaner, Bagless, Power 800 W, Tank 2.5 L, Working radi.. |
|
112.53 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
113.49 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Dulkių siurblys Hoover HP210P 011 be maišelio 800 W 2.5 L Urban Black |
|
113.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
114.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
114.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Po.. |
|
114.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
114.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner HP210P 011 HP2 Turbo Move Bagless Power 800 W Dust cap..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cikloninis dulkių siurblys HOOVER HP210P 011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
119.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
119.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover HP210P 011, 800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 166.9 € |
|
119.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
119.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover HP210P 011, 800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 166.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hoover HP210P 011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.0 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hoover HP210P 011 Vacuum cleaner, Bagless, Power 800 W, Tank 2.5 L, Working radi.. |
|
126.45 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Hoover HP210P 011 Vacuum cleaner, Bagless, Power 800 W, Tank 2.5 L, Working radi.. |
|
127.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
127.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner | HP210P 011 HP2 Turbo Move | Bagless | Power 800 W | Dust.. |
|
136.19 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019111506 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 800 ww |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | - |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | metalinis, teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 28.4cm |
| Plotis | 27.3cm |
| Gylis | 42.6cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.5l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis apmušalams, antgalis su šereliais, universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 10m |
| Filtrų tipas | cyclone |
| Konstrukcija | pasukamas žarnos tvirtinimas |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |



































