Hoover HE120PET kaina
Hoover HE120PET kaina
Hoover HE120PETKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 104.99 € |
|
44.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Hoover HE120PET, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 62.9 € |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Hoover Vacuum Cleaner HE120PET 011 Bagged Power 700 W Dust c.. |
|
49.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
43.84 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
43.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
43.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hoover HE120PET 011 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
43.85 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
43.85 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
43.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
44.58 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
44.58 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Hoover HE120PETKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 104.99 € |
|
44.75 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Hoover HE120PET 011 | su maišeliu, 700 W, plaunamas EPA filtras,.. |
|
44.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
44.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys Hoover HE120PET, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 62.9 € |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Hoover HE120PET, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 62.9 € |
|
45.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
45.92 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
45.92 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Dulkių siurblys Hoover HE120PET 011 700W maišinis 2.5L geležies pilka |
|
45.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
46.75 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
47.46 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
47.46 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
47.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
47.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Hoover HE1, Iron Grey HE120PET 011 |
|
48.08 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
48.08 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
48.42 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 .. |
|
49.01 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | 700 W Power | 2.5 L Dust Capacit..Daugiau |
|
49.28 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Dulkių siurblys Hoover Vacuum Cleaner HE120PET 011 Bagged Power 700 W Dust c.. |
|
49.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Vacuum Hoover HE120PET 011 bagged 700 W |
|
50.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
50.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Hoover Vacuum Cleaner HE120PET 011 Bagged Power 700 W Dust capacity 2.5 L Iron G.. |
|
50.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
50.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys su maišeliu, 700 W galia ir 2.5 L dulkių talpa HE120PET 011 Iron.. |
|
55.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Hoover Vacuum Cleaner | HE120PET 011 | Bagged | Power 700 W | Dust capacity 2.5 ..Daugiau |
|
58.19 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Ištraukėjas Hoover HE120PET 011 Juoda Pilka 700 W |
|
138.10 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
138.10 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019095837 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 24.3cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 27.6cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.5l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Laido ilgis | 8.2m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |

































