Šaldytuvas Hisense RB645N4BFE1 kaina
Šaldytuvas Hisense RB645N4BFE1 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB645N4BFE1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
665.83 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, NoFrost, 495 L, 200 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
HISENSE RB645N4BFE1 |
|
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB645N4BFE1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
652.78 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
652.78 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas HISENSE RB645N4BFE1 |
|
654.12 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
654.12 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB645N4BFE1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
665.83 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
665.83 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB645N4BFE1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
665.83 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB645N4BFE1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
665.83 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense RB645N4BFE1 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 110.97 eur/mėn |
|
665.83 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
665.83 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Hisense, NoFrost, 495 L, 200 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Hisense Refrigerator HISENSE RB645N4BFE1 | RB645N4BFE1 | 6921727080790 |
|
845.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727080790 |
| Gamintojo kodas | rb645n4bfe1 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 298kwh |
| Bendra talpa | 495l |
| Šaldytuvo talpa | 345l |
| Šaldiklio talpa | 150l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 70.4cm |
| Aukštis | 200cm |
| Gylis | 69.4cm |
| Svoris | 88kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | crispzone, full no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |





















