Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMS4 kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOMS4 kaina
HISENSE H20MOMS4 MikrobanginėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
83.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
83.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782612169 |
| Gamintojo kodas | 740314 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |
































