Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBSD1H kaina
Mikrobangų krosnelė Hisense H20MOBSD1H kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 3838782731990 |
| Gamintojo kodas | h20mobsd1h |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.1cm |
| Plotis | 45.5cm |
| Gylis | 32.6cm |
| Svoris | 10.2kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Laido ilgis | -m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























