Gorenje WNHPI72SCS kaina
Gorenje WNHPI72SCS kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782649554 |
| Gamintojo kodas | wnhpi72scs |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.586kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 59kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | - |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, sporto programa, patalynės programa |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelio kalba | lenkų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |




































