Gorenje WNHPI94A1PS kaina
Gorenje WNHPI94A1PS kaina
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PS, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.41 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gorenje WNHPI94A1PSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 434.0 € |
|
388.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė GORENJE WNHPI94A1PS3 mėn. po 143 € |
|
429.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
339.41 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
339.41 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PS, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.41 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PS, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.41 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
339.41 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
339.41 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PSDaugiau |
|
339.41 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.41 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin.. |
|
342.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin..Daugiau |
|
344.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Gorenje WNHPI94A1PS skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 58.23 eur/mėn |
|
349.39 €
15-16 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 15-16 d.d. |
349.39 €
15-16 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 15-16 d.d. |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin..Daugiau |
|
368.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
368.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin.. |
|
370.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
370.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje WNHPI94A1PS, klasė A, priekinis pakrovimas, 9 kg, 1400 R.. |
|
382.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Gorenje WNHPI94A1PSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 434.0 € |
|
388.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin.. |
|
390.17 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin.. |
|
395.04 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Skalbimo mašina Gorenje Washing Machine WNHPI94A1PS Energy efficiency class A ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
413.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina WNHPI94A1PS/PL | WNHPI94A1PS/PL | 3838783078995Daugiau |
|
420.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Skalbyklė GORENJE WNHPI94A1PS3 mėn. po 143 € |
|
429.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin.. |
|
439.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje Skalbimo mašina WNHPI94A1PS, A, 9kg, 1400 aps./min., 54cm, garų funkcija..Daugiau |
|
449.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin.. |
|
450.19 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Gorenje Washing Machine | WNHPI94A1PS | Energy efficiency class A | Front loadin..Daugiau |
|
457.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
457.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 00:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782979224 |
| Gamintojo kodas | wnhpi94a1ps |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 44kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.44kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 42l |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |












































