Gorenje W3NGPI62SBS/PL kaina
Gorenje W3NGPI62SBS/PL kaina
GORENJE W3NGPI62SBS/PL skalbyklėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
317.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje W3NGPI62SBSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
318.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI62SBSYra sandėlyje. |
|
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
GORENJE W3NGPI62SBS/PL washing machine | W3NGPI62SBS/PL | 3838782988516 |
|
278.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
GORENJE W3NGPI62SBS/PL skalbimo mašina |
|
294.43 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
294.43 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Gorenje Skalbyklė W3ngpi62sbspl |
|
305.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
305.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
GORENJE W3NGPI62SBS/PL skalbyklėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
317.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gorenje W3NGPI62SBSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
318.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Gorenje Skalbimo mašina W3NGPI62SBS | W3NGPI62SBS/PL | 383878298.. |
|
336.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
GORENJE W3NGPI62SBS/PL washing machine |
|
343.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
343.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GORENJE W3NGPI62SBS/PL washing machine |
|
348.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
348.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 01:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782988516 |
| Gamintojo kodas | w3ngpi62sbs |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 3800l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 198min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 43.5cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






























