Gorenje W3NGPI72SBS kaina
Gorenje W3NGPI72SBS kaina
Gorenje W3NGPI72SBSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.99 € |
|
267.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
267.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbyklė GORENJE W3NGPI72SBS, 7 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBS, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GORENJE W3NGPI72SBS Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
249.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
249.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje W3NGPI72SBS skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.31 eur/mėn |
|
253.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
253.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
253.07 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
253.07 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBSDaugiau |
|
253.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
253.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
IŠPARDAVIMAS. | Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class ..Daugiau |
|
253.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
253.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. | Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | ..Daugiau |
|
253.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loadin.. |
|
254.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loadin.. |
|
259.23 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Gorenje This appears to be a random string of characters and numbers, not a text..Daugiau |
|
260.15 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
SALE OUT. Gorenje W3NGPI72SBS Washing machine, B, Front loading, 7 kg, 1200 RPM,.. |
|
260.71 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
SALE OUT. Gorenje W3NGPI72SBS Washing machine, B, Front loading, 7 kg, 1200 RPM,..Daugiau |
|
261.07 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
SALE OUT. | Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B |..Daugiau |
|
265.53 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gorenje W3NGPI72SBSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.99 € |
|
267.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
267.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gorenje Skalbimo mašina W3NGPI72SBS, B, 7kg, 1200 aps./min., 43.5cm gylis, garų ..Daugiau |
|
268.21 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Skalbyklė GORENJE W3NGPI72SBS, 7 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
269.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBS, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBS, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loadin..Daugiau |
|
278.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
278.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
GORENJE W3NGPI72SBS |
|
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje W3NGPI72SBS 7 kg 1200 RPM 43.5 cm 59.5 cm LCD garų funkc.. |
|
281.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
SALE OUT. Gorenje W3NGPI72SBS Washing machine, B, Front loading, 7 kg, 1200 RPM,..Daugiau |
|
289.67 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loadin.. |
|
289.86 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loadin.. |
|
300.90 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
SALE OUT. | Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | ..Daugiau |
|
310.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
310.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Gorenje Washing machine W3NGPI72SBS Energy efficiency class B ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
312.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina W3NGPI72SBS/PL | W3NGPI72SBS/PL | 3838782986994Daugiau |
|
339.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-26 21:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 3838782922022 |
| Gamintojo kodas | w3ngpi72sbs |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 3700l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 43.8cm |
| Svoris | 57.00kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 32l |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |














































