Gorenje VCEB01GAWWF kaina
Gorenje VCEB01GAWWF kaina
Gorenje | VCEB01GAWWF | Vacuum cleaner | With water filtration system | Wet suct.. |
|
137.69 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Dulkių siurblys Gorenje VCEB01GAWWFTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
145.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
VCEB01GAWWF Gorenje | Vacuum cleaner | VCEB01GAWWF | With water filtration syste.. |
|
155.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
155.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gorenje | Vacuum cleaner | VCEB01GAWWF | With water filtration system | Wet suct.. |
|
157.52 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 09:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GORENJE |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 3838782071249 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai, dulkių siurbliai su vandens filtru |
| Galia | 800w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Vamzdis | teleskopinis, aliuminis |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | vandens filtras, dulkių talpa |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis baldams, antgalis dulkėms, antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Konstrukcija | ergonomiška rankena, guminiai ratukai |
| Laido ilgis | 7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




























































