Garmin Fenix 6 kaina
Garmin Fenix 6 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (44)
Garmin QuickFit 22mm Watch Strap for fenix 6, Carbon Gray DLC Titanium |
|
361.08 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Sportinis laikrodis Garmin fenix 6 Silver/ Black Band 47 mm (no MAP/Music) |010-.. |
|
398.99 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 6, sidabro spalvos su juodu dirželiu |
|
549.99 €
|
Išparduotainsportline.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 6, sidabro spalvos su juodu dirželiu |
|
549.99 €
|
Išparduotapowersport.lt |
SMARTWATCH FENIX 6 SOLAR/BLACK 010-02410-00 GARMIN 010-02410-00 | 753759251789 |
|
641.54 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Garmin fenix 6 Sapphire 47mm, Titanium Gray / Orange, Silicone, Wi-Fi, GPS išman.. |
|
642.95 €
|
Išparduotaepirkimas.lt |
Garmin Fenix 6 pilkas titaninio safyro su oranžine apyranke sportinis GPS laikro.. |
|
686.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Kainų kitimo istorija - Garmin Fenix 6

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Garmin Fenix 6
Informacija
| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 0753759232702 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.3 |
| Ekrano tipas | mip |
| Ekrano raiška | 260 x 260 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 10 atm |
| Bluetooth | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Atmintis | 64mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.7cm |
| Plotis | 4.7cm |
| Aukštis | 1.47cm |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





















































Pofka C.
2021-10-05 13:02:34
Geras laikrodis už pakankamai patrauklią kainą. Turi daug funkciju, keičiamos ekrano užsklandos, labai patogus apsas. Vertinu, kad jis tikrai patvarus, nes dirbu grubų darbą ir nesinori dėl laikrodžio vis pergyventi. Didžiulis veiklų pasirinkimas (golfas, bėgimas, etc.). Smagu, kad yra atsiskaitymas kortele.