Garmin Bounce 2 kaina
Garmin Bounce 2 kaina
Garmin Kids Bounce 2 išmanusis laikrodis Light PurpleKaina tik 249.00 €, be jokių papildomų sąlygų! Nemokamas pristatymas į salonus. Daugiau |
|
249.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Garmin Bounce 2, juodas - Vaikiškas išmanusis laikrodisNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
269.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
269.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Išmanusis laikrodis „Garmin Bounce 2“, GPS, „Wi-Fi“, LTE, vaikiškas laikrodis šv..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.99 € Daugiau |
|
269.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
269.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garmin Bounce 2 Slate Grey 010-03399-00Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
239.00 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
239.00 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garmin Bounce 2, Šviesiai violetinisDaugiau |
|
248.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
248.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Garmin Kids Bounce 2 išmanusis laikrodis Light PurpleKaina tik 249.00 €, be jokių papildomų sąlygų! Nemokamas pristatymas į salonus. Daugiau |
|
249.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Garmin Bounce 2 skalūno pilkaDaugiau |
|
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garmin Bounce ™ 2 Slate Gray/Black | 010-03399-00 | 0753759349424Daugiau |
|
252.95 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Garmin Bounce ™ 2 SchieferGray/Black | 010-03399-00 | 0753759349424Daugiau |
|
253.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Zegarek sportowy Garmin Bounce 2 Fioletowy (010-03399-01) | 010-03399-01 | 7537.. |
|
257.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Garmin Bounce 2 Slate Gray 010-03399-00 išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.83 eur/mėn Daugiau |
|
258.29 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin Bounce 2, GPS, Wi-Fi, LTE, kids watch TurquoiseDaugiau |
|
261.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Išmanusis laikrodis Garmin Bounce 2 Light Purple 010-03399-01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
269.99 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
269.99 €
4-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-14 d.d. |
Garmin Bounce 2, juodas - Vaikiškas išmanusis laikrodisNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
269.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
269.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Išmanusis laikrodis „Garmin Bounce 2“, GPS, „Wi-Fi“, LTE, vaikiškas laikrodis šv..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.99 € Daugiau |
|
269.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
269.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
„Garmin Bounce 2“ – GPS, „Wi-Fi“, LTE, vaikiškas laikrodis, pilkos spalvos..Daugiau |
|
286.17 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Garmin Bounce 2 schiefergrau/schwaDaugiau |
|
287.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
287.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 10:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARMIN |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 753759349431 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.2 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 390 x 390 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | 4000mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Riešo apimtis (cm) | 11.5 - 18 |
| Ilgis | 4.3cm |
| Plotis | 4.3cm |
| Aukštis | 1.24cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | charging cable x 1 |
| Kita informacija | lte, ios ir android palaikymas |
| Svoris | -g |
| Rodyti daugiau | |

































