Fitbit Versa 3 kaina
Fitbit Versa 3 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Fitbit |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 811138039813 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.58 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 336 x 336 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 144val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | skaičiuoja nueitą atstumą, aktyvumo priminimai, Žingsniamatis, Žadintuvas, vibracija, altimetras, pranešimai, apie skambučius ir sms pranešimus, garsiakalbis, mikrofonas, el. pašto pranešimai, orai, nuotolinis muzikos valdymas, socialinių tinklų pranešimai, sudegintų kalorijų skaičiavimas, giroskopas |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4cm |
| Plotis | 4cm |
| Aukštis | 1.2cm |
| Svoris | -g |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |


















































