Fitbit Luxe kaina
Fitbit Luxe kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (46)
SALE OUT. Fitbit Luxe Fitness tracker, Platinum/Orchide Fitbit Luxe Fitness trac.. |
|
86.83 €
|
Išparduotaerno.lt |
SALE OUT. Fitbit Luxe Fitness tracker, Black/Black Fitbit Luxe Fitness tracker T.. |
Naudota
|
91.84 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Fitbit Luxe Health & Fitness Tracker with 6-Month Fitbit Premium Membership .. |
|
107.79 €
|
Išparduotapiguperku.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Blueto.. |
|
132.74 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Activity monitorin.. |
|
134.70 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Activity monitorin.. |
|
135.32 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Fitbit | Luxe | Fitness tracker | Touchscreen | Heart rate monitor | Activity mo.. |
|
135.32 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Išmanusis laikrodis Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor.. |
|
136.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Blueto.. |
|
147.00 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
SALE OUT. Fitbit Luxe Fitness Tracker, White/Gold, EU Bundle Fitbit Gift Pack Bu.. |
|
147.23 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker Touchscreen Heart rate monitor Activity monitoring 2.. |
|
148.21 €
|
Išparduota1stop.lt |
Fitbit Gift Pack Bundle Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, A.. |
|
150.47 €
|
Išparduotaintop.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Blueto.. |
|
151.26 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Blueto.. |
|
151.29 €
|
Išparduotaurmokaina.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Blueto.. |
|
152.46 €
|
Išparduotaocpc.lt |
Fitbit Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, Waterproof, Blueto.. |
|
158.48 €
|
Išparduotapenki.lt |
Išmanioji apyrankė Fitbit Luxe, Sidabro spalvos korpusas su rožinės spalvos apyr.. |
|
159.78 €
|
Išparduotavarle.lt |
Išmanioji apyrankė Fitbit Luxe Fitness, Auksinės spalvos korpusas su 2 apyrankėm.. |
|
175.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
Fitbit Gift Pack Bundle Luxe Fitness tracker, Touchscreen, Heart rate monitor, A.. |
|
177.48 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Kainų kitimo istorija - Fitbit Luxe

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Fitbit Luxe
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | Fitbit |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 810038854465 |
| Tipas | išmanioji apyrankė |
| Ekrano dydis (coliais) | - |
| Ekrano tipas | pmoled |
| Ekrano raiška | 160 x 100 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Apyrankės tipas | plastikas |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios 13.3+, android 8.0+ |
| Baterijos talpa (mAh) | 74mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 7dienų |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, fizinio aktyvumo stebėjimas, sudegintų kalorijų skaičiuoklė, vibracija, akselerometras, socialinių tinklų pranešimai, altimetras, orai, atstumo matuoklis, sporto režimai |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis | 14 - 22cm |
| Ilgis (cm) | 3.58cm |
| Plotis | 2.27cm |
| Aukštis | 1.25cm |
| Svoris | 26g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

















































