Epson CoverPlus Onsite Service Swap - Serviceerweiterung - Austausch - 5 Jahre -..Daugiau |
|
449.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
449.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
||
Epson CoverPlus Onsite Service - Serviceerweiterung - Arbeitszeit und Ersatzteil.. |
|
481.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
481.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
||
Epson EB-FH52 data projector 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Desktop pro.. |
|
1325.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1325.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, White |
|
702.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
702.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Epson EB-FH52 3LCD 4000Lumen Full HD 1.32 - 2.14:1Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
1002.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1002.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (68)
Epson EB-FH52 duomenų projektorius 4000 ANSI liumenų 3LCD 1080p (1920x1080) Stal.. |
|
732.36 €
|
Išparduotaposty.lt |
Epson EB-FH52 Standartinio nuotolio projektorius 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (19.. |
|
734.34 €
|
Išparduotafrog.ee |
(1920x1080) Epson EB-FH52 4000-Lumen 16:9 VGA 2xHDMI USB composite Video WLAN Sp.. |
|
735.57 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Epson EB-FH52 Projektorius 3LCD Full HD (1920x1080), 4000 ANSI liumenų, Balta |
|
736.89 €
|
Išparduota4office.lt |
"Epson EB-FH52", 4000 ANSI liumenų, 3LCD, 1080p (1920x1080), 16000:1, 16:9, 762-.. |
|
749.74 €
|
Išparduotaprintera.lt |
(1920 x 1080) Epson EB-FH52 4000 liumenų 16:9 VGA 2xHDMI USB kompozitinis vaizdo.. |
|
759.49 €
|
Išparduotareshop.pro |
Epson EB-FH52 data projector 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Desktop pro.. |
|
770.89 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Epson EB-FH52 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 4000 ANSI .. |
|
779.86 €
|
Išparduotadigimart.lt |
Epson EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty 3.. |
|
791.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Epson EB-FH52 data projector 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Desktop pro.. |
|
800.10 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Projektorius Epson EB-FH52, 3LCD Full HD (1920x1080), 4000 ANSI liumenų, Balta |
|
812.00 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Epson EB-FH52 duomenų projektorius 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Kompi.. |
|
815.07 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Epson EB-FH52 duomenų projektorius 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Kompi.. |
|
855.82 €
|
Išparduotatechnorama.lt |
Epson EB-FH52 duomenų projektorius 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Kompi.. |
|
862.91 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, White |
|
889.71 €
|
Išparduotabuitex.lt |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, White |
|
906.98 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
918.50 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
923.15 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
929.31 €
|
Išparduotakrokodilai.lt |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, Whit.. |
|
930.23 €
|
Išparduotaerno.lt |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, White |
|
932.91 €
|
Išparduotaocpc.lt |
Epson posėdžių salės projektorius EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI liumenų.. |
|
934.11 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
936.19 €
|
Išparduotaenrike.lt |
Spausdintuvai EPSON Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANS.. |
|
936.36 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
941.63 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
941.63 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
942.55 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
Epson EB-FH52 projektorius – Full HD, 4000 ANSI liumenų, 36 mėn. lempos garantij.. |
|
946.20 €
|
Išparduotavieni.lt |
EPSON posėdžių salės projektorius EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI liumenų.. |
|
959.15 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
959.90 €
|
Išparduotarpc.lt |
|
Technoaura.lt
|
Epson EB-FH52 |
|
960.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
Epson EB-FH52 data projector 4000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Desktop pro.. |
|
961.09 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, Whit.. |
|
978.19 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Epson | EB-FH52 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
986.61 €
|
Išparduota1stop.lt |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, Whit.. |
|
995.67 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Epson Meeting room projector EB-FH52 Full HD (1920x1080), 4000 ANSI lumens, Whit.. |
|
1054.51 €
|
Išparduotaalfateka.lt |
Epson EB-FH52 duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 4000 ANSI .. |
|
1071.08 €
|
Išparduotavlc.lv |
Epson | EB-FH52 | 3LCD projector | Full HD | 1920 x 1080 | 4000 ANSI lumens | Wh.. |
|
1097.04 €
|
Išparduotahomesmart.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 19:58
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Projektorius Epson EB-FH52

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Projektorius Epson EB-FH52
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946680712 |
| Tipas | projektoriai |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 16000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4000 |
| Jungtys | vga, kompozitinė įvestis, usb-a, hdmi, wifi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Spalvų sistema | 1.07 billion colours (30-bit) |
| Projektoriaus lempa | 230 |
| Svoris | 3.1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 12000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | projektorius, valdymo pultelis |
| Jungties tipas | usb |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | padalintas ekranas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Aukštis | 90mm |
| Plotis | 309mm |
| Gylis | 282mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



































































