Projektorius Epson EB-1485Fi kaina
Projektorius Epson EB-1485Fi kaina
Epson EB-1485Fi duomenų projektorius 5000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Pri.. |
|
3481.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
3481.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Epson EB-1485FiKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5029.0 € |
|
4274.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius Epson EB-1485FiNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
4799.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White | V11H919040 .. |
|
3423.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Epson EB-1485Fi White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 580.33 eur/mėn |
|
3481.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
3481.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Epson EB-1485Fi duomenų projektorius 5000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1920x1080) Pri.. |
|
3481.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
3481.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Epson EB-1485Fi data projector Ultra short throw projector 5000 ANSI lumens 3LCD.. |
|
3482.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
3482.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
"Epson EB-1485Fi", 5000 ANSI liumenų, 3LCD, 1080p (1920x1080), 2500000:1, 16:9, .. |
|
4192.66 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Epson EB-1485Fi duomenų projektorius Ypač trumpo nuotolio projektorius 5000 ANSI..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
4234.17 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
4234.17 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White | V11H919040 .. |
|
4254.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Epson EB-1485FiKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5029.0 € |
|
4274.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White |
|
4275.69 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Epson EB-1485Fi data projector Ultra short throw projector 5000 ANSI lumens 3LCD.. |
|
4277.75 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White | V11H919040 |
|
4294.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
4294.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Epson EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White | Lamp warranty.. |
|
4295.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White |
|
4318.44 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Epson EB-1485FI V11H919040 |
|
4325.27 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
4325.27 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White |
|
4362.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
4362.33 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-1485Fi Ypač trumpo nuotolio projektorius 5000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1.. |
|
4402.29 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | White |
|
4441.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4441.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson EB-1485Fi duomenų projektorius Ypač trumpo nuotolio projektorius 5000 ANSI..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
4445.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
4445.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Epson Laser EB-1485Fi Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White, 60 month(s) .. |
|
4486.15 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | WhiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
4524.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
4524.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Epson EB-1485Fi Ypač trumpo nuotolio projektorius 5000 ANSI lumens 3LCD 1080p (1.. |
|
4572.61 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Projektorius Epson EB-1485FiNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
4799.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Epson Laser EB-1485Fi Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White, Lamp warran.. |
|
4897.37 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Epson EB-1485Fi Full HD (1920x1080) 5000 ANSI lumens White |
|
4912.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
4912.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Epson | EB-1485Fi | Full HD (1920x1080) | 5000 ANSI lumens | WhiteDaugiau |
|
5071.66 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946674070 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | trumpo fokusavimo |
| Kontrastas | 2500000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 (full hd) |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 5000 |
| Jungtys | 2 x vga įėjimas, vga išėjimas, 3 x hdmi (1 x hdmi out), hdbaset, usb-a (2x), usb-b, rs-232c, ethernet (rj-45), bevielis lan |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 65 - 100 col. |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | -w |
| Svoris | 9.30kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius eb-1485fi; sieninis laikiklis elpmb62; maitinimo laidas; nuotolinis valdymo pultas; rašikliai; kita įranga (priklausomai nuo rinkos) |
| Jungties tipas | vga, hdmi, usb |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Vidinė atmintis | -gb |
| Artinimas, kartais | 1 - 1.35 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | rankinis fokusavimas |
| Vaizdo technologija | 3lcd |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.4m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 210mm |
| Plotis | 458mm |
| Gylis | -mm |
| Rodyti daugiau | |
























































