Projektorius Epson EB-810E kaina
Projektorius Epson EB-810E kaina
Epson EB-810E data projector Ultra short throw projector 5000 ANSI lumens 3LCD 1.. |
|
4174.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
4174.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Projektorius Epson EB-810E 3LCD lazerinis, 4K, 5000 ANSI, 2 500 000:1, HDMI, LAN.. |
|
4254.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Epson EB-810E/3LCD/5000 lm/4K UHD/2x HDMI/LAN/WiFi | EV11HA99080 | 8715946718156 |
|
4688.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
EPSON | EB-810E | 5000 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 months |
|
4771.99 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Epson | EB-810E | 5000 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s) | V11HA99.. |
|
4858.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Epson EB-810E Ypač trumpo nuotolio projektorius 5000 ANSI lumens 3LCD 1080p (192.. |
|
4880.10 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Epson EB-810E 3LCD ultra-short throw laser projector 5000 lumen |
|
5010.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
5010.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Epson Super UST 4KE laser display EB-810E 5000 ANSI lumens, White, Lamp warranty.. |
|
5388.51 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Epson | EB-810E | 5000 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s) |
|
6146.01 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Projektorius Epson | EB-810E | 5000 ANSI lumens | Baltas | Lamp warranty 12 mėn. |
|
6209.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
6209.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 01:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPSON |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 8715946718156 |
| Tipas | lazerinis |
| Projektavimo sistema | 3lcd |
| Kontrastas | 2500000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 5000 |
| Jungtys | ethernet, rs-232c, 2 x hdmi, 2 x usb |
| Išvesties jungtys | hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 80 - 150 |
| Spalvų sistema | 1073741824 (10-bit) |
| Projektoriaus lempa | - |
| Galia | 380w |
| Svoris | 12.5kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kita informacija | bevielis |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis, baterijos |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Artinimas, kartais | 1.35 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| DVI | - |
| Aukštis | 155.7mm |
| Plotis | 695mm |
| Gylis | 342mm |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |






















































