Kaitlentė Elica NIKOLATESLA One BL/A/83 kaina
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA One BL/A/83 kaina
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA BL/A/83 |
|
1098.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1098.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu ELICA NIKOLATESLA BL/A/83Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1292.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NikolaTesla One Evo BL/A/83 (PRF0196318) |
|
1639.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
ELICA NIKOLATESLA BL/A/83 Paviršius (PRF0120977)Daugiau |
|
1075.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1075.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kaitlentė Elica NIKOLATESLA BL/A/83 |
|
1098.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
1098.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Kaitlentė su gartraukiu ELICA NIKOLATESLA ONE BL/A/83 PRF0120977ADaugiau |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Elica NIKOLATESLA BL/ A/ 83 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 209.63 eur/mėn |
|
1257.77 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Elica Nikolatesla ONE BL/A/83Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
1257.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1257.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Elica NIKOLATESLA ONE BL/A/83 PRF0120977A6 su integruotu gar..Daugiau |
|
1269.00 €
|
Į parduotuvę laumarta.lt |
Kaitlentė-gartraukis ELICA NIKOLATESLA BL/A/83 |
|
1275.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1275.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu ELICA NIKOLATESLA BL/A/83Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1292.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė su gartraukiu Elica Nikolatesla ONE BL/A/83Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1292.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1292.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
NIKOLATESLA BL/A/83 | PRF0120977A |
|
1423.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1423.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELICA NIKOLATESLA ONE BL/A/83 |
|
1629.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1629.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NikolaTesla One Evo BL/A/83 (PRF0196318) |
|
1639.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kaitlentė su integruotu gartraukiu Elica NikolaTesla One Evo BL/A/83 (PRF0196318) |
|
1639.00 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 12:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8020283042087 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 625w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 21.1cm |
| Plotis | 83cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | kaitlentė su integruotu gartraukiu |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | stop & go |
| Rodyti daugiau | |





















































