Gartraukis Elica JOY BLIX/A/60 kaina
Gartraukis Elica JOY BLIX/A/60 kaina
Gartraukis Elica Joy BLIX/A/60 |
|
225.15 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
225.15 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Elica Joy BLIX/A/60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.0 € |
|
253.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Elica Joy BLIX/A/60 |
|
225.15 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
225.15 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
ELICA JOY BLIX/A/60 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
233.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
233.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Elica JOY BLIX/ A/ 60 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.83 eur/mėn |
|
233.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Elica Joy BLIX/A/60 | EL391 |
|
235.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
235.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis ELICA JOY BLIX/A/60, PRF0104625AYra sandėlyje. |
|
239.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
239.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elica Joy BLIX/A/60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292.0 € |
|
253.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 12:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Elica |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 2613093135887 |
| Gamintojo kodas | joy blix/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 79.7kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 24.3 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 76.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 86 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 288m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 713m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 51db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 73db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 12kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |












































