Gartraukis Elica LOL BL/A/60 kaina
Gartraukis Elica LOL BL/A/60 kaina
Elica LOL BL/ A/ 60 MOON EDITION gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.80 eur/mėn |
|
338.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
ELICA LOL BL/A/60 MOON EDITION GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
339.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
339.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Elica LOL BL/A/60 MOON EDITIONIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
339.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
339.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELICA LOL BL/A/60 Moon Edition |
|
339.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Elica LOL BL/A/60 Moon EditionPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
339.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
339.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 2083156044089 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | lol bl/a/60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 42kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 620m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 109.2cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 45cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |










































