Gartraukis Elica ELITE26 IX/A/90 kaina
Gartraukis Elica ELITE26 IX/A/90 kaina
ELICA ELITE 26 IX/A/90 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
239.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
239.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Elica ELITE26 IX/A/90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
239.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
239.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Elica ELITE26 IX/A/90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
246.17 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
246.17 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 20:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELICA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283003217 |
| Gamintojo kodas | Elite 26 IX/A/90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 76kWh |
| Energijos klasė | C |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 21 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | C |
| Apšvietimo efektyvumas | 8.1lux/W |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | E |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | D |
| Minimalus oro srautas | 240m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 581m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 44dB |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65dB |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49W |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -W |
| Tipas | Montuojami į spintelę |
| Recirkuliacija | Yra |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | Taip |
| Korpusas | Nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | Halogeninis |
| Valdymas | Mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 28cm |
| Rodyti daugiau | |







































