Viryklė Electrolux LKR540202W kaina
Viryklė Electrolux LKR540202W kaina
Elektrinė viryklė Electrolux LKR540202WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
423.94 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
423.94 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR540202WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
436.66 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
436.66 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-22 09:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543816972 |
| Gamintojo kodas | lkr540202w |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.75 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 88cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 44kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 57l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | ventiliatorius, Žiedinis kaitinimas + ventiliatorius, apačia, grilis + viršus + ventiliatorius, Žiedinis kaitinimas + apačia + ventiliatorius, viršus + apačia, viršus + apačia + ventiliatorius |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |























