Viryklė Electrolux LKK560010K kaina
Viryklė Electrolux LKK560010K kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija, SteamBake, LKK560010K |
|
342.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Electrolux Dujinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm LKK5.. |
|
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKK560010K viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.17 eur/mėn |
|
403.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
403.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 08:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394025919 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 43kg |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |





























