Viryklė Electrolux LKK520000W kaina
Viryklė Electrolux LKK520000W kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543768332 |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.5 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Naudojantis konvekcinio kepimo funkciją, ventiliatorius tolygiai paskirsto karštį orkaitės ertmėje. Rezultatas – tolygus ir greitas maisto gaminimas. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Laikmatis padės kontroliuoti patiekalų gaminimą. Nustatykite laikmatį ir jis įspės, kai praeis nustatytas laikas, nes ir viena minutė gali daug ką pakeisti. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Kolekcija | 300 serija „SurroundCook“ |
| Galia | 9835 |
| Svoris | 44 |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | + |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKK520000W |
| Valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | - |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Kaitviečių galia | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Emaliuotos |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | + |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 1835 |
| Orkaitės talpa | 54 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 6 |
| Orkaitės funkcijos | Apatinis + Viršutinis kaitinimas, Grilis, Apatinis kaitinimas, Konvekcinis ruošimas, Atitirpinimas, Drėgnas kepimas |
| Valymo tipas | Lengvai valoma emalio danga |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | - |
| Prijungimo kabelis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Rodyti daugiau | |



















