Viryklė Electrolux LKI564267X kaina
Viryklė Electrolux LKI564267X kaina
Electrolux LKI564267XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 691.0 € |
|
554.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 600 Series SteamBake, 58 L, plotis 50 cm, nerūdijančio plieno - Induk..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
599.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Viryklė ELECTROLUX LKI564267XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 859 € |
|
764.51 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Electrolux LKI564267X viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 88.86 eur/mėn |
|
533.17 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
533.17 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Indukcinė viryklė Electrolux LKI564267XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
533.17 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
533.17 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
ELECTROLUX LKI564267X ViryklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
534.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
534.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Viryklė Electrolux LKI564267X |
|
540.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
540.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
50 cm pločio indukcinė viryklė Electrolux LKI564267XSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
546.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux LKI564267XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 691.0 € |
|
554.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux Viryklė Electrolux LKI564267X |
|
569.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
569.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
50 cm pločio indukcinė viryklė Electrolux LKI564267X |
|
571.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
571.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Indukcinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm L.. |
|
589.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
589.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė viryklė Electrolux LKI564267XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
599.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
599.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Electrolux 600 Series SteamBake, 58 L, plotis 50 cm, nerūdijančio plieno - Induk..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
599.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
ELECTROLUX LKI564267X |
|
738.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
738.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKI564267XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 859 € |
|
764.51 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Viryklė Electrolux Electrolux LKI564267X | LKI564267X | 7333394044743 |
|
804.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394044743 |
| Gamintojo kodas | lki564267x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85.8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 50kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, ventiliatorius, ventiliatorius + viršus, apačia, ventiliatorius + viršus, grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |





































