Gartraukis Electrolux LFV419K kaina
Gartraukis Electrolux LFV419K kaina
Gartraukis Electrolux LFV419KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 743.3 € |
|
675.73 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 13:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7332543771240 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 96kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 58db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 58db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 91.5cm |
| Plotis | 89.8cm |
| Gylis | 39cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Svoris | 17.1kg |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |
















































