Gartraukis Electrolux LFV416K kaina
Gartraukis Electrolux LFV416K kaina
Electrolux LFV416K gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.72 eur/mėn |
|
357.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
357.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis Electrolux LFV416K10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
357.24 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
357.24 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
60 cm kamino tipo juodos spalvos gartraukis Electrolux LFV416K |
|
357.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
357.24 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ELECTROLUX LFV416K GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
358.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
358.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis Electrolux LFV416KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
367.87 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Electrolux LFV416KIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
367.96 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
367.96 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux Vertikalus garų rinktuvas 60 cm 700 serija „Hob2Hood®“ LFV416K |
|
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 09:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7332543771257 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | lfv416k |
| Energijos sunaudojimas per metus | 96kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 17.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 35lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 45.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | 290m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 460m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 47db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 58db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 126cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 40.98cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |













































