Džiovyklė Electrolux EW9D587KCE kaina
Džiovyklė Electrolux EW9D587KCE kaina
Džiovyklė ELECTROLUX EW9D587KCE, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elekrolux EW9D587KCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 905.0 € |
|
804.51 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė Electrolux 900 serija EW9D587KCE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 969 € |
|
772.13 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė Electrolux 900 serija EW9D587KCE, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 969 € |
|
772.13 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux EW9D587KCE džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 128.69 eur/mėn |
|
772.13 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
772.13 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW9D587KCEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
772.13 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
772.13 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW9D587KCE |
|
773.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
773.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė ELECTROLUX EW9D587KCE, 8 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 979 € |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX PerfectCare, EW9D587KCE, 8 kgYra sandėlyje. |
|
789.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
789.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elekrolux EW9D587KCEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 905.0 € |
|
804.51 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Džiovyklė ELECTROLUX EW9D587KCE |
|
818.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
818.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Džiovyklė EW9D587KCE 900 PerfectCare, 8kg, šilumos siurblys, 3DSense,.. |
|
969.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Džiovyklė Electrolux EW9D587KCE | 8 kg talpa | šilumo siurblys (Heat pump) | Wi-.. |
|
1049.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394104089 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 133kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | 0.61 |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.75kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 199min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 60db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | 36000,0kg |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 13 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | 1 |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | rezervuaras; pukų filtras; kondensatorius |
| Programos | medvilnė |
| Rodyti daugiau | |































