Džiovyklė Electrolux EW8H258S kaina
Džiovyklė Electrolux EW8H258S kaina
ELECTROLUX EW8H258S |
|
669.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
669.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-04-09 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7332543591794 |
| Gamintojo kodas | ew8h258s |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 234.7kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 318.4 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | 171.2 |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.99kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.13w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Džiovinimo trukmė | 117min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | b |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 82 |
| Triukšmingumo lygis | 66db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | 48.26kg |
| Galia | 900w |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | - |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | 1 |
| Rodyti daugiau | |















































