Džiovyklė Electrolux EW8D394ME kaina
Džiovyklė Electrolux EW8D394ME kaina
Džiovyklė Electrolux 800 UltraCare EW8D394ME, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
699.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux 800 UltraCare 9.0 kg, gylis 63.8 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Džiovyklė Electrolux EW8D394M + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
633.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Džiovyklė Electrolux EW8D394MEYra sandėlyje. |
|
658.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
658.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux EW8D394ME džiovyklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 113.92 eur/mėn |
|
683.53 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
683.53 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Džiovyklė Electrolux 800 UltraCare EW8D394ME, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
699.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė Electrolux 800 UltraCare EW8D394ME, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
699.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux 800 UltraCare 9.0 kg, gylis 63.8 cm - DžiovyklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394056395 |
| Gamintojo kodas | ew8d394me |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 195kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.05w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Džiovinimo trukmė | 199min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | 49kg |
| Galia | -w |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 12 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | gentlecare, sensicare, delicatecare; atidėjimas iki 24 valandų; kondensatorius; pukų filtras; rezervuaras; stiklinės durelės |
| Programos | medvilnė, vilna, delikatus džiovinimas, Šilko džiovinimo programa, sintetika, mišri įkrova |
| Rodyti daugiau | |



























