Electrolux EW6F5248G4 kaina
Electrolux EW6F5248G4 kaina
Skalbimo mašina „Electrolux EW6F5248G4 PerfectCare 600“ |
|
346.60 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
346.60 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Electrolux EW6F5248G4 PerfectCare 600 washing machine (EW6F5248G4) |
|
346.70 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Electrolux EW6F5248G4 Perfect Care 600 washing machine |
|
598.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
598.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 01:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543838448 |
| Gamintojo kodas | ew6f5248g4 |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.63kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |
















