Dreame Mova E30 Ultra kaina
Dreame Mova E30 Ultra kaina
Dulkių siurblys - robotas Mova E30 Ultra, Baltas |
|
279.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
279.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Mova E30 UltraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.0 € |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MOVA Robotas dulkių siurblys ir grindų ploviklis E30ULTRA 7000 Pa, 4 l, 3 val., .. |
|
456.40 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
456.40 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
Mova by Dreame E30 Ultra cleaning robot |
|
671.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
671.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6976233679983 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 7000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.8cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.82kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.2l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Kita informacija | duoscrub dvigubos šluostės; mopping+ tolygus vandens paskirstymas; roboswing šluosčių svyravimo judesiai; auto mop drying šiltu oru; 3d mapping erdvinis suvokimas; 10,5 mm mopų pakėlimas; vormax technologija oro srauto optimizavimui |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 1.5cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 240min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |













































