Mikrobangų krosnelė Cecotec ProClean 5120 kaina
Mikrobangų krosnelė Cecotec ProClean 5120 kaina
Mikrobangų krosnelė su kepsnine Cecotec ProClean 5120 20 L 700W 20 L |
|
99.00 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Kuchenka mikrofalowa Cecotec Proclean 5120 Flatbed Mirror |
|
103.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
103.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Cecotec 5120 MirrorPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
116.18 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
116.18 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Cecotec 5120 MirrorIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
119.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
119.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8435484015332 |
| Gamintojo kodas | proclean 3060 mirror |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.5cm |
| Plotis | 43.8cm |
| Gylis | 35.8cm |
| Talpa | 20l |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | 3dwave technologija; ready2clean (purvo repelentas) danga; 8 programos; valdymo pultas: besisukantis rankenėlė ir mygtukai |
| Rodyti daugiau | |







































