Šaldiklis Candy CCTUS 482WHN kaina
Šaldiklis Candy CCTUS 482WHN kaina
Šaldiklis Candy CCTUS 482WHNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
455.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
455.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldiklis Candy CCTUS 482WHNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
469.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
469.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8059019019765 |
| Gamintojo kodas | cctus 482whn |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 181kwh |
| Bendra talpa | 64l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 16val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Aukštis | 84cm |
| Plotis | 49cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 24kg |
| Energijos sąnaudos | 0.5kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Rodyti daugiau | |






































