Šaldiklis Midea MDRU333FZE01E kaina
Šaldiklis Midea MDRU333FZE01E kaina
Šaldiklis Midea MDRU333FZE01EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRU333FZE01EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 508.0 € |
|
439.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRU333FZE01E Energy efficiency class E Upright Free.. |
|
518.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRU333FZE01EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRU333FZE01E šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 73.17 eur/mėn |
|
439.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
439.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea MDRU333FZE01EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 508.0 € |
|
439.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea Šaldiklis | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free sta.. |
|
440.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
440.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRU333FZE01EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
475.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
475.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
475.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
484.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
485.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
485.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea MDRU333FZE01E Freezer, E, Free standing, Height 185 cm, Freezer net 238L, .. |
|
488.24 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
490.15 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
490.15 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
494.87 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Šaldiklis Midea MDRU333FZE01E 172.2cm A klasė bešerkšnis laisvai pastatomas balt.. |
|
496.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRU333FZE01E Energy efficiency class E Upright Free.. |
|
518.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRU333FZE01EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
518.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
518.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
518.42 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer | MDRU333FZE01E | Energy efficiency class E | Upright | Free stand.. |
|
600.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
600.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6221284001406 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Bendra talpa | 238l |
| Temperatūra | -16 / -24 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 11.1kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 172.2cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 63.2cm |
| Svoris | 68kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | elektroninis ekranas; tylus veikimas |
| Rodyti daugiau | |




























