Gartraukis Cata TFH 6430GBK kaina
Gartraukis Cata TFH 6430GBK kaina
Gartraukis Cata TFH 6430GBK/B skaitmeniniu ekranu 3+1 Turbo Brushless variklis i..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.0 € |
|
126.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TFH 6430 GBK Telescopic Energy efficiency class A+..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
134.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6430 GBK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.9 € |
|
125.55 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6430 GBK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.9 € |
|
125.55 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | .. |
|
125.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
125.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
125.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
125.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
125.78 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Gartraukis Cata TFH 6430GBK/B skaitmeniniu ekranu 3+1 Turbo Brushless variklis i..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.0 € |
|
126.09 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
128.18 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood TFH 6430 GBK Telescopic Energy efficiency class A+..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
134.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis CATA TFH 6430GBK teleskopinis A+ 59.8cm 320m³/h elektroninis jutiklin.. |
|
135.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
143.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
175.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
197.25 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood | TFH 6430 GBK | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 59.8 .. |
|
207.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
207.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Cata TFH 6430GBK/B Hotte aspirante à écran numérique 3+1 Turbo Moteur Brushless .. |
|
320.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
320.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248343602 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tfh 6430 gbk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 13kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Maksimalus triukšmo lygis | 44db |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | juodas stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 18.2cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 32cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | automatinis išsijungimas; ekranėlis, laikmatis; filtro užterštumo indikatorius.; led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |

























