Gartraukis Cata SK 6000X kaina
Gartraukis Cata SK 6000X kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-20 07:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248356978 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | sk 6000 x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 25kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 380m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-68db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 103w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 1w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 92.5cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 47cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |































