Kaitlentė Cata LCI6031 kaina
Kaitlentė Cata LCI6031 kaina
Įmontuojama dujinė kaitlentė CATA LCI 6031 BKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
191.35 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Cata LCI 6031Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.0 € |
|
193.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hob | LCI 6031 B | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 4 | Rot.. |
|
166.77 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Įmontuojama dujinė kaitlentė CATA LCI 6031 BKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
191.35 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Cata LCI 6031Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 238.0 € |
|
193.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA | Hob | LCI 6031 B | Gas on glass | Number of burners/cooking zones 4 | Rot.. |
|
239.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248072557 |
| Gamintojo kodas | lci 6031 wh |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | „wok“ degiklis, el. uždegimas integruotas į rankenėles, Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte, dujų nuotėkio apsauga |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |




































