Kaitlentė CATA IB 6304 kaina
Kaitlentė CATA IB 6304 kaina
CATA | Hob | IB 6304E2 BK | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touc.. |
|
177.21 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Cata IB 6304E2 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 201.0 € |
|
184.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 6304 BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
225.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
225.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Cata IB 6304 BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
232.77 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
232.77 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-24 17:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8422248077644 |
| Gamintojo kodas | ib 6304e2 bk |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Matmenys | 52x59x6cm |
| Svoris | 8.14kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Rodyti daugiau | |


































