Cat S62 Pro kaina
Cat S62 Pro kaina
464.00
€
Į parduotuvę Balticmobiles.lt
Dalintis
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Caterpillar CAT S62 Pro Dual Sim (Ekspozicinė prekė) |
Ekspozicinė
|
464.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (56)
CAT S62 Pro 4G 14,5 cm (5.7") Android 10.0 C tipo USB 6 GB 128 GB 4000 mAh Juoda |
|
466.84 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 , IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
488.57 €
|
Išparduotaerno.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
492.69 €
|
Išparduota1stop.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black 5.7 " IPS 1080 x 2160 pixels Qualcomm SDM66.. |
|
498.15 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
CAT S62 Pro 4G 14.5 cm (5.7") Android 10.0 USB Type-C 6 GB 128 GB 4000 mAh Black |
|
505.68 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Caterpillar, CAT S62 Pro 4G 14,5 cm (5,7 colio) Android 10.0 USB Type-C 6 GB 128.. |
|
515.19 €
|
Išparduotareshop.pro |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
518.87 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
522.74 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
CAT S62 Pro 4G 14,5 cm (5.7") Android 10 C tipo USB 6 GB 128 GB 4000 mAh Juoda |
|
523.76 €
|
Išparduotafrog.ee |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
526.89 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapd.. |
|
527.61 €
|
Išparduotacomplius.lt |
|
Technoaura.lt
|
Telefonas CAT S62 Pro |
|
529.91 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
Išmanusis telefonas CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black CS62P-DAB-RON-EN |
|
529.99 €
|
Išparduotaelkor.lt |
CAT Smartphone CAT S62 Pro 4G 5,7" Qualcomm Snapdragon 660 6 GB RAM 128 GB .. |
|
551.76 €
|
Išparduotavlc.lv |
Mobilusis telefonas CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black 5.7 " IPS 1080 x 2160 p.. |
|
557.25 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
CAT S62 Pro 4G 14.5 cm (5.7") Android 10 USB Type-C 6 GB 128 GB 4000 mAh Black |
|
557.86 €
|
Išparduotafortakas.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
558.07 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
562.65 €
|
Išparduotaocpc.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black 5.7 " IPS 1080 x 2160 pixels Qualcomm SDM66.. |
|
585.22 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
593.14 €
|
Išparduotapenki.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
603.92 €
|
Išparduotapulson.lt |
CAT Outdoor Smartphone S62 Pro Black, 5.7 ", IPS, 1080 x 2160 pixels, Snapdragon.. |
|
609.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-15 12:03
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Cat S62 Pro

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Cat S62 Pro
Informacija
| Prekės ženklas | CAT |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 5060472352163 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Itin patvari konstrukcija. Android atnaujinta į 11 versiją |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Geomagnetinis jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Snapdragon 660 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 512 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Garantija baterijai | 12 |
| Ekrano tipas | IPS-LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Klasikinis |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 10 |
| Ekrano dydis | 5.7 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 6 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | - |
| Svoris su akumuliatoriumi | 248 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Garso failų formatai | MP3 |
| Ryšių standartas | 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | MP4 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 1080 x 2160 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Modelis | CAT S62 Pro |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | Thermal Imaging |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



















































Svečias
2025-08-07 12:27:14
Turiu jau 3 CAT telefoną esu patenkintas labai,pasikeičiau baterija ir manau vėl laikys kokius 5 metus
Jokubauskas T.
2024-06-22 23:51:34
Esu labai nusivyles siuo telefonu. Operacine sistema pastoviai stringa. Kamera nieko verta. Baterija nelaiko. Del smugiu jo, situos atlaiko.
Mantas B.
2024-02-13 09:34:34
tai antras mano cat telefonas, tai kaip ir pirmasis S41 laikė ir tebelaiko 4metus, bet jau nebenaudoju. tai šį dar ir su traktoriumi pervažiavau dabar šiek tiek sulinkęs, bet veikia kaip veikia, niekas nei skilo nei kažkas sugedo, kiek kartų po kranu esu plovęs ir pan. nu tikrai patvarūs tie Cat'ai. naujojo S62 pro man didžiausias minusas per maža baterija.
Julius C.
2023-11-04 01:09:21
Po savaitės nustojo veikti piršto antspaudo skaneris
Svečias
2022-02-08 09:21:22
Visiskas Š., o ne ragelis.
Per pirma menesi du kartus kelevo i garantini, kol galiausiai pakeite i nauja, pasiemus nuoja vel ta pati beda nuo pirmo skambucio. Tai Š, ne ragelis.
Владимир К.
2021-05-25 08:22:41
Telefonas man patinka, geriau butu kad portai butu uždariti, labai baisiai braižosi apsauginis stiklas ( per 2 men susibraize nuo piršto tiek kiek per 4metus s60 kuri turejau). Krito karta iš maždaug 1.5m tiesiai ant kampo bet sekmingai tik apsibraiže.