Cat S75 128GB kaina
Cat S75 128GB kaina
Mobilusis telefonas Cat S75, 128GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
317.95 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas CAT S75 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.46 € |
|
319.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
319.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
CAT S75 5G 6/128GB Black (2_556554) | CS75-DAB-ROE-NN | 5060472353443 |
|
277.85 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
CAT S75 128GB Viedtālrunis Black (EU) | CS75-DAB-ROE-NN | 5060472353443 |
|
282.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
CAT S75 5G 6GB/128GB Black |
|
299.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
299.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Caterpillar S75, 6GB/128GB, Black S75/DS |
|
300.35 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
300.35 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Telefonas CAT S75 5G 6GB/128GB Dual-Sim BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
304.11 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
304.11 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Caterpillar CAT S75 5G Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.41 eur/mėn |
|
304.11 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
304.11 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
CAT S75 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 6 GB / Interner Speicher 128 GB - micro.. |
|
307.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
307.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Smartphone CAT S75 6.58" 128GB |
|
309.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
309.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
CAT S75 |
|
310.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
310.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas CAT S75 5G 6GB/128GB Dual-Sim BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
310.19 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
310.19 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Mobilusis telefonas Cat S75, 128GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
317.95 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Cat S75, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
317.95 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Telefonas CAT S75 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409.46 € |
|
319.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
319.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Išmanusis telefonas CAT S75 Dual Sim 6GB RAM 128GB – Black |
|
320.05 €
4-6 d.d.
Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
320.05 €
4-6 d.d.
Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
CAT | S75 | Black | 6.6 " | IPS LCD | 1080 x 2408 | Mediatek | Dimensity 930 (6 .. |
|
323.76 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Google Pixel 6 Pro 17 cm (6.7") Dual SIM Android 12 5G USB Type-C 12 GB 128GB 50.. |
|
333.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
333.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Cat S75 black |
|
339.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
339.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Mobilusis telefonas - CATERPILLAR - CAT S75 - 6GB RAM - 128GB - Atsparus vandeni.. |
|
575.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
575.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 07:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Cat |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 5060472353443 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, wi‑fi, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.58 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus |
| Ekrano raiška | 1080 x 2460 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30/60fps |
| Procesoriaus tipas | octa core |
| Procesoriaus dažnis | 2x2.2 ghz + 6x2.0 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Atminties kortelės talpa | up to 2000gb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 12 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | cat s75 |
| Aukštis | 171mm |
| Plotis | 80mm |
| Gylis | 11.9mm |
| Svoris | 268g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Kita informacija | nanosim |
| Gamintojo spalva | black |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 18 |
| Rodyti daugiau | |































































Svečias
2024-12-25 12:29:44
Ne praejus ir puse metu sugedo ikrovimo funkcija, dabar po astoniu menesiu naudojimo baterija ne laiko paros , naudojant telefona 1-2 val per dena
Svečias
2023-11-23 20:52:21
Nusipirkome tele2lt atvežė kurjeris tel.su gamyklos broku.